HAKKIMIZDA

Ankara Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi’nde otomatik şanzıman alanında faaliyet gösteren TUNAY OTOMATİK ŞANZIMAN firması, profesyonel ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana alanında tecrübeli ve yetkin kadrolarla çalışan TUNAY OTOMATİK ŞANZIMAN, sektördeki teknolojik yenilikleri takip ederek, işlerine yansıtmakta ve en güncel ve modern ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ticari hayatımız boyunca nesilden nesile aktarılan bilgi birikimi ve tecrübemizle bundan sonra da sektöre hizmet vermeye devam etmek ve uzmanlık ve deneyimlerimizi yeni kuşaklara aktarmak hedefindeyiz.

Güleryüzlü, çalışkan ve öğrenmeye açık ekibimiz, bize olan güvenlerini hiç kaybetmeyerek kendi çevresine de referans gösteren müşterilerimiz, TUNAY OTOMATİK ŞANZIMAN’ın, Otomatik Şanzıman dendiği anda akla gelen ilk firmalardan biri olmasını sağlamıştır. Amacımız, hizmet kalitemizi koruyarak daha geniş bir potansiyele ulaşmak ve marka değerimizi sürekli ileriye taşımaktır.

Vizyonumuz

Sektörde öncü, müşterilerinin ilk tercihi bir firma olarak başarıyı kalıcı hale getirmek, otomatik şanzıman denince, Türkiye’de akla gelen ilk firma olmak, başarılı bir işletme olma özelliğimizi sürdürürken, ülke ekonomimize katkımızı sürekli hale getirmek, otomotiv sektöründe verimlilik, kalite, iş sağlığı ve güvenliği konularında standardı belirleyen bir bilinç ile çalışmak.

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz ile bir bağ kurarak, müşteri sadakatini sağlamak, yüksek kalite ve uygun fiyat politikasını aynı düzeyde tutmak, doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı hizmet vermek.